תוספת ציוד היא בחירה שלכם

אתם יכולים לבחור בין 2 אפשרויות באירוע בו מתקלט התקליטן בצפון מצוות SoundER. האפשרות הראשונה היא כמובן הגעה של התקליטן לאירוע עם הציוד שנבחר מראש בהתייעצות איתנו. הציוד איתו התקליטן מגיע כולל הגברה, תאורה וגנרטורים לפי בחירתכם כמובן. האפשרות השנייה היא הגעה של התקליטן לאירועים ללא הציוד. כלומר, אתם אחראיים על הציוד הנוכח. זאת אומרת שהאחריות שלכם היא להרכיב את הציוד ולפרק אותו בסיום האירוע וכמובן שעל הציוד לפעול כשורה. 

חבילה עם תקליטן בצפון אחד

אז החלטתם להפיק אירוע. חשוב שיהיה בו תקליטן שיודע מה הוא עושה. כמו שאנו תמיד אומרים, תקליטן בצפון מביתנו הוא תקליטן שיודע לבחור את המוסיקה הרלוונטית לאירוע שלכם בהתחשב בקהל, בשעות האירוע ובמהלך האירוע כולו. תקליטן בצפון, בין אם הוא באחריותנו ובין אם לא, חייב גם לדעת לתמרן בין אירועים לא צפויים שלעתים מתחרשים בזמן באירוע.

איך עושים את זה כמו שצריך?

תכנון האירוע עד הפרטים הקטנים

בעת בחירת תקליטן בצפון, חשוב לקחת בחשבון את עניין הניסיון והמקצועיות. כתוצאה מאלו האירוע שלכם יהיה מוצלח ומתוכנן עד הפרטים הקטנים וללא תקלות שעלולות לנבוע מחוסר ניסיון וידע. אנו מקפידים לבוא לאירועים שלכם לאחר שבררנו את כל הפרטים. חשוב לנו לדעת האם תרצו שאנו נארגן את הציוד או שאתם אלו שתהיו אחראים עליו. חשוב לנו גם לדעת כמה אנשים ואורחים יהיו נוכחים משום שכך נוכל לדעת כמה ציוד יש לארגן ולהביא. בנוסף, יש לקחת בחשבון את מיקום האירוע. האם האירוע מתקיים בחוץ או באולם סגור? כל אלו פרמטרים שעל תקליטן בצפון לדעת.

פלייליסט רחב ומגוון

בכדי שנדע מה לנגן באירוע שלכם ומה הצפיות שלכם מהאירוע, אנו מקפידים על בחירת השירים שיתנגנו מראש באירועים. כלומר, אנו מתאמים את סגנון המוסיקה לאופי האירוע. לרוב יש לנו פלייליסט קבוע ורחב לכל סגנון אירוע עקב הניסיון הרב שרכשנו. אך אם מדובר באירוע יוצא דופן, בו צריך לתכנן מראש את המוסיקה שתתנגן, חשוב לנו לשמוע אתכם. אנו נדון עמכם ולאחר מכן נייעץ לכם מה כדאי כך שהאירוע יהיה מושלם ולא פחות! כפי שציינו, הצוות שלנו בעל ניסיון רב באירועים ממגוון הסוגים כך שתוכלו לסמוך עלינו בעניין זה.

ניסיון הוא פרמטר חשוב בהחלט

ללא הניסיון בקיום האירועים, הפרמטרים האחרים אינם יכולים להתקיים. חשוב שהפקת האירועים תהיה המקצועית ביותר. תקלות שנובעות מחוסר ניסיון של התקליטן עלולות לגרום לאי שביעות רצון מצד הקהל ואף לחורבן האירוע. SoundER מקפידים על צוות מנוסה, כזה שפשוט מאוד יודע מה הוא עושה עקב הניסיון שרכש עם השנים. אסור להתפשר על פרמטר זה משום שהוא ישפיע על מובנים רבים במכלול האירוע כולו. אל תתפשרו על ניסיונו של תקליטן בצפון!

יכולת תמרון והבנת הקהל

כיום תקליטן בצפון הוא דבר מבוקש ואפילו נחוץ באירועים מכל סוג. אין ספק שהדור של היום בנוי ממגוון נערים ונערות, נשים וגברים "ממינים שונים" ובעלי סגנון מוסיקלי שונה. כל אירוע הוא אחר לגמרי מזה שאחריו ולפניו. תקליטן טוב הוא שיודע להבין את צרכיו של הקהל בעת המסיבה או החגיגה המתקיימת, ולפיכך לתמרן בין הסגנונות המוסיקליים שקיימים בישראל ובכלל בעולם. אנו מכירים את הכל ויודעים איך לפעול בצורה הנכונה באירועים החגיגיים והמוצלחים שלכם!

תקליטן לאירועים בצפון היא בחירה רצינית. תנו למומחים את העבודה. חייגו 054-2325219 בשביל שהאירוע שלכם יהיה מוצלח

בחירת התקליטן היא רצינית. חייגו למספר זה לפרטים על תקליטנים שיודעים את העבודה. נשמח לתגובות בונות, הערות ושאלות בטופס יצירת הקשר שפה. נשמח גם לדעת אם נתקלתם בבעיה טכנית. כמו כן אתם מוזמנים לפנות אלינו ולבקר בדף הפייסבוק שלנו!

צרו איתנו קשר כאן

לכל בקשה, פנייה ושאלה!

השם שלך (חובה)

האימייל שלך: (חובה)

נושא

בחירת סוג שירות

ההודעה שלך

Contact form
Contact form
Contact form WordPress
נגישות