תומס לד APEXTONE RGB

אחד מסוגי התומסים שלנו

תומס לד APEXTUNE RGB

מחיר השכרה: 79 ש"ח

אירועים צבעוניים זה תומסים

לכל אירוע, בכל מקום. תומס לד הוא פשוט מושלם כי יש לו אפקטים מדהימים והוא משלב בתוכו כמה אלמנטים של תאורה. הוא יכול להאיר לכם את הרחבה עם צבעים שונים ומגוונים, אפקט של פליקר, עמעום של צבעים עם שילוב נורות לדים מעולות! אין ספק שהיא מומלצת ביותר. לעוד פרטים ומידע על השכרת התאורה אתם מוזמנים להיכנס לקישור בצד ולהתרשם מאופן השכרת התאורה אצלנו, בצורה כה יעילה ונוחה. כן, זה כזה פשוט.

הכל בפנס אחד!

זוהי תאורה מסוג RGB המשלבת צבעים בסיסיים של אדום, ירוק וכחול (Red, Green, Blue) והיא יכולה כתוצאה מכך לשלב כמעט כל צבע עם אפקטים מצוינים. היא אף יכולה להתחבר לפיקוד תאורה DMX באמצעות כבל XLR אותו אנו מביאים מראש עם השכרת התאורה. תאורה זו מיוצרת על ידי חברת APEXTONE שהוקמה בשנת 2000 ומפיצה בכל רחבי העולם את ציוד התאורה וההגברה שלהם. המומחיות שלהם היא לייצר מוצרים מקצועיים ונוחים לשימוש, על ידי מתן מחירים זולים מאוד בהשוואה לאיכות המעולה שהם מפיקים!

קצת על התומס מבית APEXTONE

✓ דגם APEXTONE RGB 18*1W

✓ נורות LED בעוצמה של 1w- כל אחד משלושת הצבעים 

אפשרות להפעלה אוטומטית/ חיבור לפיקוד תאורה

בעל אפקטים אוטומטיים שניתנים לשליטה ידנית

✓ משקל 1.8 ק"ג

דגם מומלץ ביותר הוא APEXTONE RGB 18*1W

דגם זה הוא מבין המוכרים של מוצרי התאורה של חברת APEXTONE. הוא כולל בתוכו 18 נורות לד צבעוניות ( 6 נורות אדומות, 6 נורות ירוקות ו- 6 נורות כחולות). ניתן לתלות את התאורה על סטנד T המשמש כמתקן תלייה של תאורות. יתרון נוסף של תאורה זו הוא היותה קלה ביותר וניתן לקחת אותה בקלות לאירועים! עקב היותה מסונכרנת לפי קצב המוסיקה, קל מאוד להתעסק איתה ויש בבעלותה כמה מצבים של תפעול- הבזקים, שינויי צבע, עמעום צבעים, עמעום רגיל וערבוב צבעים.