תומס לד Minimum RGBW

אחד מסוגי התומסים שלנו

תומס לד Minimum RGBW

מחיר השכרה: 79 ש"ח

תומסים לכל אירוע צבעוני

ברור שתאורה צבעונית טובה ומקצועית היא תומס. היא התאורה הקלאסית ביותר לכל אירוע שבו רוצים שהכל יהיה פשוט ונוח. תומס לד לאירועים מאיר את הרחבה שלכם עם מגוון צבעים מרהיבים והוא נותן אפקטים שעושים את האירועים כמוצלחים! הוא כה מומלץ כי הוא משלב תאורת לד עם אלמנטים מיוחדים ובהם פליקר, עמעום צבעים ותצוגות תאורה מעניינות. אם חשבתם על השכרת תומס זה, אתם מוזמנים להיכנס לקישור של אופן השכרת התאורה וכך תדעו בדיוק איך לבצע את ההשכרה באופן היעיל ביותר.

תומס לד לאירועים מוצלחים!

תומס לד לאירועים זה הסוג RGBW, כשמו כן הוא. השילוב של הצבעים אדום, ירוק וכחול יוצרים אפקטים מרהיבים. טכנולוגיה נוספת היא השילוב של הלבן (LED). הכוונה ב- RGB היא כמובן על שם הצבעים באנגלית Red, Green, Blue. תומס לד לאירועים זה ניתן לחיבור על ידי פיקוד תאורה מקצועי. כמו כן התומס מיוצר על ידי החברה ששמה Minimum המפיצה בעולם את המוצרים המעולים שלה! נשמח אם תקראו עוד על המפרט הטכני המעולה המוצר האיכותי הזה, שווה לדעת מה הוא כולל בתוכו!

על התומס של חברת Minimum

✓ דגם Minimum RGBW 18*12W

✓ נורות LED בעוצמה של 12w- כל אחד מארבעת הצבעים

אפשרות להפעלה אוטומטית/ חיבור לפיקוד תאורה

בעל אפקטים אוטומטיים שניתנים לשליטה ידנית

✓ משקל 2.5 ק"ג

דגם מהמוצלחים בשוק הוא אכן Minimum RGBW 18*12W

אירועים רבים בהם יש רחבות ריקודים ואותם מתפעל די ג'י מקצועי פועלים עם תומסים של minimum ועם דגם זה. אכן, זאת תאורה כה טובה. היא פועלת באופן אוטומטי ואין לכם צורך להתעסק בה כלל חוץ מלתלות אותה על סטנד T אותו ניתן גם להשכיר מראש. האפקטים המרהיבים שהתאורה יוצרת חובה לאירועים! אם חשבתם שאכן התומס מתאים לכם לאירוע אתם יכולים להשכיר אותו עם תוספת של עוד כמה, וכך נוצרת אווירה מחשמלת במסיבה, הופעה, קריוקי או כל אירוע או תבחרו לקיים!