תאורת פינוקיו Chauvet LX5

תאורת הפינוקיו שלנו

תאורת פינוקיו Chauvet LX5

מחיר השכרה: 69 ש"ח

תאורה צבעונית עם אפקט אוטומטי

זוהי תאורה זולה ביותר וכה משתלמת. "הפינוקיו" מפעיל עם הדלקתו תאורה בצורות שונות כמו פרח, שעון מתקתק, חצים זוהרים ועוד. יתרון זהה לתאורה "כיפת אורות" הוא שהוא עצמאי מאוד. פשוט מחברים לחשמל ולאחר מכן הוא פועל לבד לגמרי וללא התערבות שלנו המפעילים. התאורה מסתנכרנת עם המוסיקה! משכירים אותו לרוב באירועים פרטיים אך אפשרי גם לאירועים גדולים, בהם יש מספר רב של אנשים.

למה להסתבך? אפשר תאורת פינוקיו!

תאורת פינוקיו של החברה המפורסמת Chauvet שמקורה בארה"ב ובבריטניה עובד על מנורת LED האיכותית שמפיקה 0.25 וואט (w). את הפינוקיו ניתן לתלות על סטנד תאורה שנקרא גם "סטנד T". התאורה מסוג זה הופכת את האירועים למרשימים עם האפקטים המעולים שלה! כיום, הפינוקיו נמצא ופועל באירועים רבים ודי ג'יים ישראלים אוהבים להביא אותם לאירוע שהם מפיקים כי הם פשוט מעולים. עם שילוב של הצבעים המגוונים והמעניינים- אדום, כחול וירוק, בשילוב של תאורה מקצועית שמיוצרת על ידי החברה העולמית Chauvet- אכן אפשר להרים אירוע שלא יאכזב אף אחד! 

פרטים על המוצר

✓ דגם- Chauvet LX5

✓ 3 צבעים שונים של תאורה

פועל לפי קצב המוסיקה בעת ההפעלה שלה

✓ נורות LED בעוצמה של 0.25w- כל אחד משלושת הצבעים 

✓ משקל: 1.6 ק"ג

הצעה חמה שלנו לאירוע שלכם- פינוקיו Chauvet LX5

דגם זה של החברה Chauvet לא יאכזב אתכם ואין סיכוי שתתחרטו על הבחירה. הפינוקיו מפיק, כמו שאמרנו, תאורה בעלת 3 צבעים. קיים בתאורה זו 57 נורות- 24 מתוכן הן ירוקות, 17 אדומות ו- 16 כחולות ופשוט אי אפשר לפספס את האפקטים המרהיבים שהן מייצרות! בנוסף, המשקל הנמוך של התאורות הן יתרון גבוה שיש להחשיב בעת השיקול והחשיבה על ההשכרה.