תאורה מרשימה – צבעונית ולבנה

לתאורות שמגיעות בצבעים השונים ואותן אנו מביאים לאירועים השונים, יש צורות ואפקטים מרהיבים במיוחד שישפיעו על איכות ורמת ההפקה וביצוע האירועים. כיפת האורות לדוגמה נותנת אפקט של "אווירה" צבעונית ורחבה מסביב לרחבת הריקודים שהקמתם. "תאורת פינוקיו" בשונה- מקיימת אפקט של צורות כמו שעון מתקתק, חצים מסתובבים והדבר גורם לעניין באירוע ואף הדבר מהווה ייחודיות להפקה. יש לנו מגוון עשיר של תאורות, נשאר לכם רק לבחור וליהנות! אם תחשבו ברצינות על ההשכרה, אתם מוזמנים ליצור איתנו קשר על ידי התקשרות או מילוי טופס יצירת קשר.

תאורה לאירועים בצפון בנוח

תאורה לאירועים בצפון היא דבר הכרחי בהחלט לכל אירוע שבו יש במה או רחבה מרכזית ששם יתנהל מרכז האירוע שלכם. כאשר אנו מפיקים לכם את האירוע, חשוב לנו להגיע עם התאורות המתאימות לכם. הם יהיו תאורות במגוון צבעים- צבעוניות (אדום, ירוק, כחול) ותאורות לבנות. חשוב לנו להציע מחיר אטרקטיבי לתאורה לאירועים מכיוון שאנו יודעים שיש הוצאות נוספות לאירוע חוץ מהתאורה ולכן המחירים המוצעים מתאימים לכל כיס! ניתן גם להשכיר את התאורה שלנו. נשמח אם תקראו! 

השכרת חבילות עם מבצעים

נשמח להגיע לאירוע

טיפים לתאורה מוצלחת באירוע

ראשית, לבחור תאורה שתעמוד בדרישות הבסיסיות לאירועים. לרוב, כרוכה בכך תאורה לאירועים בצפון שתעבוד לפי קצב המוסיקה ושהיא תהיה מסונכרנת איתה. לדעת בדיוק איזה תאורה מתאימה ורלוונטית לכם לאירוע. לפני שאנו מגיעים אליכם אנו בודקים איזה סוג של אירוע אתם מארגנים ולפי כך אנו דואגים להביא תאורה שתתאים לסגנון ולייחודיות שלו! להגיע עם כמות מוצרי תאורה מספקים. לא נגיע לאירוע שלכם עם חוסר! חשוב לדאוג לסטנד שיחזיק את התאורה כך שהיא תהיה יציבה ועמידה. לא נתפשר על כך כי התפשרות עלולה לגרום לסכנה של נפילת הציוד.

למה לבחור בנו כמפעילי תאורה לאירועים בצפון?

קודם כל כי אנחנו בעלי ניסיון ולנו ציוד שפשוט מתאים לתחום של ההפקה והקמת האירועים. אנחנו גם עובדים עם ציוד שמיוצר על ידי החברות הטובות בעולם לייצור תאורה כמו Chauvet, M Lighting. את ההקמה של התאורה אנו מבצעים בצורה מאוד פשוטה- על סטנד "T" שמומלץ מאוד לתאורות מכל הסוגים. כפי שציינו קודם לכן, המחירים שלנו מאוד נוחים. הם מותאמים כך שכל לקוח שלנו יוכל ליהנות מחווית תאורה מבלי להרגיש כמעט את המחיר ואת ההוצאה! בנוסף לכל, התאורות שלנו מתאימות לשימוש חוץ וגם לשימוש פנים. הם עובדות מעולה גם עם גנרטור שמפיק את החשמל באירוע ולא עושות בעיות מסוג זה כלל וכלל. לכן אנו ממליצים לכם לקוחותינו לבחור בנו. 

תנו לנו לטפל בתאורה שלכם באירוע! חייגו 054-2325219

נשמח ליצור אתכם קשר! חייגו למספר זה ונענה לכם בהקדם האפשרי. תאורה לאירועים היא פשוטה אם יודעים איך לתפעל אותה נכון. נשמח לעשות זאת, ונשמח גם שתגידו לנו מה אתם חושבים על האתר ואיך החוויה שלכם עד כה? תודה ומקווים שעזרנו לכם.

צרו איתנו קשר כאן

לכל בקשה, פנייה ושאלה!

השם שלך (חובה)

האימייל שלך: (חובה)

נושא

בחירת סוג שירות

ההודעה שלך

Contact form
Contact form
Contact form WordPress
נגישות