רמקולים מוגברים ProTech

אחד מסוגי הרמקולים המוגברים שלנו שמתאים להשכרה

רמקול מוגבר ProTech

מחיר השכרה: 199 ש"ח

רמה גבוהה של רמקולים מוגברים

רמקולים מוגברים Protech- זהו בין השמות החמים ביותר בשוק בישראל ובעולם כולו לציוד הגברה. אם חשבתם להקים אירוע המוני, כזה שנכנסים אליו , שומעים את הסאונד ואומרים "וואו"- אתם פשוט מאוד צריכים להשכיר רמקולים מבית פרוטק. אלו רמקולים מפוצצים ומרהיבים באיכות הצליל המופק מהם ואי אפשר להתעלם מנוכחות המוסיקה שהם מייצרים. כינויו אף בעולם הוא "הרמקול שלא נגמר" עקב היותו כה מסיבי ועוצמתי!

האם לבחור רמקולים מוגברים ProTech?

התשובה פשוטה מדי- כן! אלו הם רמקולים מוגברים מקצועיים וברמה הגבוהה ביותר בעולם שמיוצרים על ידי הסינים. הוא עמיד מאוד, והטויטר והסאב שלו עוצמתיים. הביצועים של ה- ProTech מרשימים ובנוגע לאירועי חוץ- הוא נותן תחושה חמה ועוטפת מבחינת סאונד. הפעם אין ספק, הבחירה באמת קלה, כי "רמקול שלא נגמר" הוא כינוי שבאמת מתאים וראוי לו.

מפרט טכני

דגם- Pro-Tech 500A

הספק חשמלי- 500w (וואט)

כניסות- XLR

יציאות- XLR

משקל- 28 ק"ג

וופר- 15"

מומלץ בחום- ProTech 500A!

הדגם מסוג זה הוא מבין המומלצים ביותר של חברת פרוטק. אמנים גדולים רבים נוהגים להגיע עם זוג פרוטק לאירועים שלהם משום שאלו מספיקים בהחלט לכל אירוע! יתרון ייחודי נוסף הוא הקופסא שעוטפת אותו אשר שומרת עליו מפגיעות חוץ שעלולות לקרות בדרך ובזמן האירוע. ProTech 500A ידוע ביכולות המרהיבות שלו ובהספק 500w המדהים והאיכותי שהוא מייצר. לעומת המתחרים שלעיתים צורכים תיקון במעבדה, הוא כמעט ולא עושה בעיות טכניות גם אחרי שימוש רב שנים בו!