• ציוד הגברה להשכרה בצפון פתיח 1
  • ציוד הגברה להשכרה בצפון פתיח 2
  • ציוד הגברה להשכרה בצפון פתיח 4
  • ציוד הגברה להשכרה בצפון פתיח 5
  • ציוד הגברה להשכרה בצפון פתיח 6
  • ציוד הגברה להשכרה בצפון פתיח 7

ציוד להשכרה לאירועים

ציוד הגברה, תאורה וגנרטורים להשכרה לאירועים

כדאי להשכיר הגברה תאורה וגנרטורים

SoundER עושים את מיטב המאמצים בכדי שלכם לקוחותינו יהיה מוצרים מהטובים ביותר וכך שהאירוע שלכם יהיה לא פחות ממעולה. ניתן להשכיר את הציוד לכל אירוע- כנסים, טקסים, מסיבות, אירועי חוץ ופנים, אירועים משפחתיים ועוד. תהיו בטוחים שתקבלו את השירות הטוב ביותר ועם הציוד האיכותי שעשה את האירוע יותר מגדול מכל בחינה! 

ציוד הגברה להשכרה בצפון תאורה וגנרטורים

לנו ב- SoundER יש מגוון רחב ביותר של ציוד הגברה להשכרה בצפון שציינו הכוללים הגברה, תאורה וגנרטורים. המוצרים שאנו מחזיקים ומתפעלים באירועים שלכם הם עמידים ביותר ומיוצרים על ידי החברות המובחרות בשוק כמו PROTECH, MIXTECH, BTS, Behringer, Samson, Chauvet ועוד. יש לנו מגוון רחב של מוצרים נוחים ביותר לתפעול ולרוב קל מאוד לסחוב ולהתנייד איתם בגלל היותם קומפקטיים. ציוד הגברה ותאורה אצלנו הם מאוד מומלצים ועושים את העבודה. תפעול נכון של מוצרי ההגברה ותאורה שלנו יגרום לאירוע שלכם להתנהל בצורה מושלמת, גם אם הם מחוברים לגנרטור שמפיק את האנרגיה ומייצר את החשמל.

קיימות גם חבילות עם מבצעים נוחים במיוחד

במקום להשכיר את הציוד בצורה יחידנית, אנחנו מבצעים גם השכרות של חבילות שכוללות את כל הציוד שלנו. ציוד הגברה, תאורה וגנרטורים להשכרה בצפון הם דבר שעשוי להיות לעתים יקר בהתחשב בעובדה שישנם הוצאות שונות לאירוע מלבד השכרת ציוד שכולל את אלו, ולכן ייצרנו בשבילכם חבילות מתאימות. ניתן לקרוא עוד בעמוד על חבילות עם מבצעים או שתוכלו להבין יותר על השכרות הציוד בהמשך העמוד כאן למטה!

הגברה, תאורה וגנרטורים זה אנחנו

אצלנו ב- SoundER יש מגוון ציוד שכולל הגברה, תאורה וגנרטורים. ציוד הגברה להשכרה בצפון כולל בתוכו רמקולים מוגברים, מיקסרים, מיקרופונים אלחוטיים ציוד נלווה ועוד. השכרת תאורה ממגוון סוגים כוללת בתוכה תאורות לד ממגוון סוגים- תומסים שונים, פליקרים, תאורת פינוקיו, כיפת אורות, פרוזקטורים מקצועיים. כמו כן בבעלותנו גם גנרטורים בעלי מייצב מתח, שמתאימים בדיוק להשכרות ציוד- הם שומרים על הציוד בבטחה מקפיצות חשמל שעלולות לקרות. 

השכרת חבילות עם מבצעים

כך תבחרו את הציוד לאירוע שלכם

בחירת ציוד תאורה מתאים לאירוע

כמו בבחירת ציוד הגברה לאירועים, יש חשב את התקציב איתו תרצו להשכיר את הציוד. רק לאחר החישוב, תגיעו אל משכיר הציוד עם הבקשה שלכם בנוגע לאירוע. אחרי שחישבתם את התקציב לאירוע שלכם, תחשבו כמה אנשים יהיו ויקחו חלק בו…? תחשבו גם על גודל המקום בו האירוע יתקיים. הוא בחוץ או בפנים? המקום גדול או שהוא יחסית קטן? התהליך באמת דומה להשכרת ציוד ההגברה, ולכן יש כעת לפנות למשכיר הציוד. לפי התקציבים, הגודל ומיקום האירוע הוא יוכל להמליץ לכם על הציוד המתאים שעליכם להשכיר. לתאורות באירוע קטן לא צריך תקציב רב, משום שהתאורה שתשכירו תהיה זולה יחסית. אולם באירוע גדול, התאורה שאתם תצטרכו להשכיר היא צריכה להיות מקצועית וכזאת שתפעל לפי המוסיקה ותהיה מסונכרנת לה. סיימתם להשכיר, בהצלחה לכם! יהיה לכם אירוע מוצלח ומאורגן כמו שצריך!

בחירת ציוד הגברה מתאים לאירוע

חלק מהעניין הוא לדעת מה התקציב שאיתו תשקיעו באירוע. הוא פרמטר חשוב בבחירת הציוד, ולפיו תדעו כמויות ואיכות ציוד אותו תוכלו להשכיר. עליכם לתכנן ולדעת מה גודל האירוע שלכם ובו תופעל ההגברה. אתם צריכים לדעת- כמה אנשים הולכים להגיע? האם מדובר באירוע קטן או גדול? אחרי שתדעו ותהיו סגורים על 2 הסעיפים הראשונים, משכיר הציוד או העסק ממנו הציוד יילקח יתן לכם מגוון אפשרויות. האפשרות הראשונה תדבר על אירוע יחסית קטן כנראה, ולו תצטרכו רמקול אחד או שניים שמגיע עד הספק חשמלי של 500 וואט (W) ואיתו יגיע גם סטנד עליו הרמקול יעמוד. לרמקול יתחבר מחשב, פלאפון או פלטה- איך שתבחרו, וזה כל הסיפור. מאוד פשוט! האפשרות השנייה לעומת זאת צורכת לפחות 2 רמקולים מוגברים של 500 וואט (W) כל אחד ואליהם תתחבר מערכת רצינית יותר (כנראה יהיה צורך גם בהשכרת מיקרופונים אלחוטיים). במקרה כזה יש לדאוג ליותר ציוד ולדי ג'י מקצועי שיתפעל את כל הציוד שהשכרתם. בהצלחה! יש לכם אירוע עם מערכת הגברה בדיוק בשבילכם!

אם חשבתם על ציוד הגברה להשכרה בצפון
עם כמה תאורות ואפילו גנרטור, זה הזמן!

אם ראיתם עניין ב- ציוד הגברה להשכרה בצפון, תאורה וגנרטורים מביתנו, אל תתלבטו! חייגו עוד עכשיו 054-2325219 וצרו איתנו קשר על כל שאלה או ושאלה! תוכלו לבדוק איתנו נושאים שאתם לא בטוחים עליהם, להתייעץ, ולהגיד כל מה שיש להם- לנו. אם מצאתם תקלה או בעיה באתר, תגידו לנו. בנוסף, אם תרצו לדעת יותר על ההפקה של האירועים בצפון מביתנו אתם מוזמנים ללחוץ כאן ולקבל יותר מידע.

צרו איתנו קשר כאן

לכל בקשה, פנייה ושאלה!

השם שלך (חובה)

האימייל שלך: (חובה)

נושא

בחירת סוג שירות

ההודעה שלך

Contact form
Contact form
Contact form WordPress
נגישות