פרוזקטור לד eurolux

הפרוזקטורים שלנו

פרוזקטור לד eurolux

מחיר השכרה: 79 ש"ח

ויהי אור לבן!

השכרת פרוזקטור לד נהוג לרוב כאשר מחליטים לצאת החוצה או אפילו ליער ורוצים להתחבר לחשמל, שכנראה יסופק על ידי גנרטור. השכרת תאורת לד היא המומלצת ביותר לאירועים והיא החדשנית בעולם. פרוזקטור מסוג לד הוא חסכוני בחשמל והוא עדיף בהרבה על פרוזקטור מסוג הלוגן. הפרוזקטורים של חברת eurolux המצוינים מאירים את האירועים בצורה כה נפלאה. אנו מציעים לכם להמשיך לקרוא עליו ועל היכולות שלו. נשמח אם תקראו על המפרט הטכני של הפרוזקטור אותו אנו מציעים להשכרה!

למה דווקא לבחור בהם?

לפרוזקטור לד מבית eurolux יש מאפיינים שגורמים לו להיות טוב בהרבה מהמתחרים. חברה זו מתמחה בייצור תאורות כמו פנסי הצפה ופרוזקטורים מקצועיים לאירועים ומובילה בשוק זה בעולם כולו. עוצמת ההארה של הפרוזקטור, האטימות והחומרה ממנה הוא עשוי הם אלו שעושים את ההבדל. אלו תכונות שמתאימות לאירועי חוץ אליהם הוא מיועד כמובן. האור הלבן שהוא מוציא גורם לכם לקוחותינו ליהנות באירוע מבלי להתעסק בתקלות טכניות שעלולות לנבוע מנורת הלוגן, מחוסר אטימות ומחומרה לא מתאימה.

מעט על הפרוזקטורים

✓ דגם- eurolux flood lamp LED smd 50w

הספק חשמלי- 50w (וואט)

גוון אור- 6000k

✓ מערך לדים- 50x SMD

✓ אטימה- IP65

✓ חומר- אלומיניום

✓ עוצמת הארה- 4,550 לומן

המלצתנו היא eurolux flood lamp LED smd 50w

כמו שהסברנו קודם לכן, eurolux מתמחים בייצור פנסי הצפה ופרוזקטורים מקצועיים. אך, מהמומלצים שלהם הוא הדגם eurolux flood lamp LED smd 50w. ניתן לקרוא במפרט הטכני על היכולות שלו. הגוון אור שלו כה מרשים, ואף האלומיניום ממנו הוא עשוי הופכים אותו למוצלח כל כך. בנוסף, פרוזקטור לד זה קל ביותר לסחיבה עקב החומרה שלו. כמו כן דגם זה הוא בצבע שחור. בנוסף, אנו ב- SoundER ממליצים על השכרת הפוזקטור על סטנד T שישמש אתכם בצורה נוחה ויעילה באירועים שלכם ובעזרתו תוכלו לתלות את הפרוזקטורים בקלות!