מיקרופונים אלחוטיים BTS

המיקרופונים האלחוטיים שלנו שמתאימים להשכרה

מיקרופונים אלחוטיים BTS

מחיר השכרה: 99 ש"ח

חובה כמעט בכל אירוע שמרימים!

אם חשבתם על קריוקי או שירה עם כמה חברים בשילוב רמקול קטן או בידורית- ברור שאתם חייבים גם מיקרופונים. כיום כמעט ואין אירוע בו תמצאו הגברה ללא מיקרופונים אלחוטיים וחוטיים. המיקרופונים הם דבר נחוץ, ולעיתים אף קובעים את רמת האירוע- הרי אם לא ישמעו אתכם כמו שצריך בהיותכם מדברים בטקסים, בר ובת מצוות ואפילו בזמן הקריוקי- החוויה תהיה פחות טובה בכמה רמות! אצלנו אפשר להשכיר ערכה במחיר מעולה ושווה במיוחד.

בחירה ברמה גבוהה- BTS

מיקרופונים אלחוטיים מבית חברת BTS המקצועיים ידועים כאופציה מצויינת לאירועים. באופן כללי BTS מייצרים ציוד הגברה שנחשב מקצועי ומומלץ. ניתן לראות באירועים רבים שאמנים משתמשים בציוד שלהם אשר אפשר לסמוך שהוא יפיק צליל מיטבי ואיכותי. בדרך כלל, מגיעים המיקרופונים שלהם עם מקלט שבו ניתן לשלוט על עוצמת הסאונד שלהם, ובמידה שיש אפקט "Echo" לשירה- יהיה גם לשלוט עליו. 

מפרט טכני על הערכה- מיקרופונים אלחוטיים+ מקלט

דגם- BTS FV-304 Echo

מגיע עם זוג מיקרופונים

2 כניסות לערוצים- XLR,PL

תדר VHF

אפקט Echo ייחודי

שליטת עוצמה על כל ערוץ בנפרד מהמקלט עצמו

מופעל על סוללות AA, מה שמאפשר פעילות לזמן ארוך מאוד!

הדגם המומלץ שברשותנו- BTS FV-304 Echo

אחד הדגמים המומלצים ביותר בתחום של מיקרופונים אלחוטיים מבית BTS הוא הדגם FV-304 Echo. המיקרופונים המחוברים אליו עובדים על התדר VHF, ודגם זה ידוע כרמה מעל הרבה סוגי דגמים של מיקרופונים אלחוטיים שקיימים בשוק כיום. ניתן לקלוט את המיקרופונים עד 50 מטר מהמקלט עצמו.