כמה עולה להשכיר גנרטור?

מידע על מחירי גנרטורים

אז מהו באמת מחיר טוב?

גנרטורים Moller להשכרה אצלנו!

כמה עולה להשכיר גנרטור - הגנרטורים שלנו Moller

האם משכיר הגנרטור מציע לכם מחירים הוגנים?

השאלה של כמה עולה להשכיר גנרטור עולה פעמים רבות, הרי ישנן חברות רבות שמציעות את שירותן. פה אנו נמליץ מה כדאי, מה טוב ומה פחות והכל בשבילכם! בנוסף נדון על המחיר שאנו מציעים שהוא הוגן ומומלץ לכל אחד, בהתייחס לגורמים שיש להתחשב (עליהם נכתוב עכשיו) כשמשכירים גנרטור. אנו מציעים לעבור ולקרוא על 2 הבדיקות עליהם כתבנו משום שזוהי הנוסחה המוצלחת ביותר בכדי להשכיר גנרטור או שאולי אפילו כמה גנרטורים במחיר המשתלם ביותר עבורכם. הוא יהווה את המחיר האטרקטיבי והזול לאירוע הספציפי אותו תרצו להקים ולהרים.  

התשובות פה

בעמוד נפרט באמת כמה עולה להשכיר גנרטור, לפי מספר פרמטרים חשובים. חשוב לנו שתדעו איך להשכיר, ואפילו בזול! נציע כמה אפשרויות ופרמטרים, כפי שציינו, שבאמצעותן תוכלו לדעת להשכיר בצורה היעילה והטובה ביותר. זהו מידע שעשוי לעניין אתכם ולהועיל לכם בכיס, בזמן ואף לכל פעם שתרצו להשכיר גנרטור לאירוע שלכם. לבחירה יש 2 שלבים עיקריים, עליהם נפרט בהמשך הדף.

כמה עולה להשכיר גנרטור? הינה התשובה! זה המחיר שאנו מציעים עבור השכרת גנרטור ל-24 שעות בהספק של 3500 וואט (w) שעובד על בנזין היכול לשמש אתכם במשך לילה שלם ובו גם מייצב מתח שמגן על הציוד במקרה של "קפיצות חשמל". הוא מחזיק עד לפחות 10 שעות עבודה! אם תרצו שנוסיף דלק אותו תקבלו מאיתנו מראש וימלא מיכל דלק שלם, אנו מציעים תוספת תשלום של 100 ש"ח בלבד!

גנרטור לאירועים

במחיר מצחיק 249 ש"ח בלבד

מה אתם מקבלים בנוסף לגנרטור המושכר?

כבלים מאריכים

מיכל מלא של דלק

כבל מתאם בין הגנרטור (2 חורים בשקע, בשמו- יורופלאג) לבין חיבור החשמל הרגיל והנפוץ בישראל (3 חורים בתקע)

שירות מלא והסברה מפורטת

למה לבחור בגנרטור זה?

אחרי הרבה בדיקות וניסויים ובדיקת השאלה- כמה עולה להשכיר גנרטור, החלטנו גם לבדוק את הגנרטור שיתאים במיוחד להשכרות שלכם. מסקנתנו לגבי גנרטורים לאירועים הם פשוט מאוד Moller! אלו גנרטורים ייחודיים ומעולים להשכרות בהם יש שימוש בהגברה ותאורה. סוג מוביל מדגם "מולר" זה, עמידים ומספקים חשמל בכמות מספקת של 3500 וואט (w) לספקי החשמל שלכם. בגנרטור מדגם זה יש מיכל בנפח 15 ליטר, מה שמאפשר לגנרטור להיות פעיל למעלה מ-10 שעות! יתרון השימוש בגנרטור זה הוא מייצב המתח המצוין שמובנה בו ומותקן בו בצורה פשוטה וטובה! מייצב המתח שבגנרטור הוא מומלץ מאוד. כששאלתם את עצמכם- כמה עולה להשכיר גנרטור, יש להתחשב במחיר אך יש להתחשב גם באיכות שבאה עם הגנרטור אותו תרצו להשכיר! דגם ה- "Moller" עומד בעומס חשמלי רב גם כשיש עליו מערכות שלמות של הגברה ותאורה. אנו ממליצים לכם ביותר לשקול את הגנרטור שלנו!

כך תבדקו

כמה יעלה לכם להשכיר גנרטור!

בדיקה 1 
מה יש לקחת בחשבון כאשר רוצים להשכיר גנרטור?

✓ משך הזמן שבו תרצו להשתמש בגנרטור הוא הגורם הראשון. חברות רבות משתמשות בגורם הזה כפרמטר חשוב למחיר שהיא מציעה. לרוב ההשכרה תלך לפי 24 שעות והמשכיר יכלול את זה במחיר, גם אם החלטתם להשכיר לכמה שעות בודדות. אך אם חרגתם מהזמן שעליו סיכמתם עם המשכיר, הוא יחייב אתכם על יום נוסף. כן, לעתים זה מתסכל ומבאס אך הסכם זה הסכם.

✓ כמות הגנרטורים שהחלטתם להשכיר תהווה את הגורם השני. מן הסתם שככל שתשכירו יותר גנרטורים כך גם המחיר יגדל. המחיר עובד לפי גנרטור אחד, אך ישנם חברות ועסקים שמחליטים לעשות "דילים" ועסקות חבילה. הדבר משתלם גם למשכיר וגם לשוכר.

✓ הגורם השלישי יהיה תלוי בגודל ובהספק החשמלי שהמנוע של הגנרטור מסוג להפיק. כלומר, מחיר ההשכרה ינבע גם מגודל הגנרטור שתשכירו. ככל שהמנוע יספק יותר חשמל, כך גם המחיר יעלה. עצה שלנו- אל תתקמצנו אך גם תהיו יעילים! לפני שאתם משכירים את הגנרטור, תבדקו כמה חשמל המערכת החשמלית שתפעל באירוע צורכת. לא שווה להשכיר גנרטור בעל מנוע שמספק מעט חשמל, אך כדאי להשכיר גנרטור שהמנוע שלו לא יהיה גדול מדי.

✓ גורם נוסף שיש להתחשב בו בעת ההשכרה ובדיקת המחירים הוא עלות הובלה לאירוע שלכם, אם תצטרכו כמובן. אם החלטתם שאתם רוצים שיובילו את הגנרטור שלכם לאירוע, המשכירים יעלו במעט את המחיר, תלוי איפה מיקום האירוע ומה נהלי החברה בעניין. בעניין זה אין מחיר ידוע מראש, והדבר אינדיבידואלי לכל אירוע בנפרד.

✓ הגורם האחרון "שבגללו" מחיר ההשכרה יעלה או ירד הוא סוג הגנרטור אותו תשכירו. ישנם גנרטורים מושתקים אשר יעלו יותר, וישנם כאלה שלא ואלו הם המוכרים יותר. בנוסף, יש גנרטורים שמתבססים על צריכת סולר ובנזין ואלו הם המוכרים ביותר, ויש כאלה שהדלק שלהם הוא גז ומים (לרוב לא נמצאים ופועלים בהשכרות).

בדיקה 2
מה טווח המחירים לכל גנרטור בהתחשב בבדיקה 1?

ראשית, מקווים שהחלטתם איזה אירוע אתם רוצים להקים ומקווים שקראתם את הבדיקה הראשונה. הנתונים שעליהם נפרט כעת יהווה לכם רקע כללי עבור המחירים של הגנרטור שתרצו להשכיר. בשלב זה עליכם כבר לדעת איזה סוג גנרטור אתם רוצים, הרי הנחנו אתכם על כך בשלב הקודם.

כמה עולה להשכיר גנרטור בצפון (ובכלל בכל הארץ) לפי ההערכות ונתונים (המלצות למחירים של גנרטורים שמספקים עד 5000 וואט-w):

✓ מחירי גנרטור שמספק 1000 וואט (w) ומונע עם דלק בנזין- בין 140-240 ש"ח (בהתבסס על השכרה של 24 שעות). מתאים לכניסה בתוך רכב פרטי.

✓ מחירי גנרטור שמספק 2500 וואט (w) ומונע עם דלק בנזין- בין 200-250 ש"ח (בהתבסס על השכרה של 24 שעות). מתאים לכניסה בתוך רכב פרטי.

✓ מחירי גנרטור שמספק 3500 וואט (w) ומונע עם דלק בנזין- בין 250-350 ש"ח (בהתבסס על השכרה של 24 שעות). מתאים לכניסה בתוך רכב פרטי.

✓ מחירי גנרטור שמספק 5000 וואט (w) ומונע עם דלק בנזין- בין 350- 500 ש"ח (בהתבסס על השכרה של 24 שעות). אינו מתאים לכניסה בתוך רכב פרטי.

אם ענינו לכם על השאלה- כמה עולה להשכיר גנרטור, אנחנו שמחים ואף נשמח לתגובות חיוביות. תמליצו עלינו לחברים שלכם!

כמה עולה להשכיר גנרטור עבור האירוע שלכם אתם כבר יודעים,
חייגו 054-2325219

אחרי שקיבלתם תשובה מפורטת על השאלה, אתם מוזמנים לחייג אלינו ונשכיר לכם גנרטורים מעולים ובשירות הכי טוב שתוכלו לקבל! נשמח לקבל ביקורת עבור השירות שלנו, ביקורות בונות ואף הצעות לשיפור האתר. מקווים שעזרנו לכם!

צרו איתנו קשר כאן

לכל בקשה, פנייה ושאלה!

השם שלך (חובה)

האימייל שלך: (חובה)

נושא

בחירת סוג שירות

ההודעה שלך