• השכרת ציוד לאירועים בצפון פתיח 3
  • השכרת ציוד לאירועים בצפון פתיח 2
  • השכרת ציוד לאירועים בצפון פתיח 7
  • השכרת ציוד לאירועים בצפון פתיח 4
  • השכרת ציוד לאירועים בצפון סטנפון פתיח 6
  • השכרת ציוד לאירועים בצפון 8

על השכרת ציוד לאירועים

אופן השכרת ציוד הגברה, תאורה וגנרטורים לאירועים

רוצים לדעת מחירים? לחצו כאן

אנחנו יכולים לעזור לכם

אנחנו באמת זמינים להכל ומוכנים לעזור אם חשבתם לקיים אירוע מכל סוג! לאחר שתבחרו את סוג השירות לאירוע שלכם ואת האופן בו ההגברה תפעל באירוע (על ידינו או על ידכם), אתם מוזמנים ליצור איתנו קשר ולקבל ייעוץ מקצועי ונח. אם תתקלו בבעיות או בשאלות נוספות תוכלו לשתף אותנו וגם במקרה זה ליצור איתנו קשר- נעזור בשמחה ובכיף. בהצלחה לכם ולנו!

השכרת ציוד לאירועים בצפון

כשאתם רוצים ציוד הגברה, תאורה או אולי גנרטורים להשכרה- זה אנחנו! זהו שירות נוסף שאנו מציעים הוא השכרת ציוד לאירועים בצפון אשר היא דבר נפוץ ביותר בקרב הישראלים. בשירות מסוג זה אנו SoundER מציעים למעשה את הציוד המצוין שלנו לרשותכם לקוחותינו. אנו עובדים עם החברות המובילות ביותר בשוק ועם המוצרים האיכותיים שלהם. נפרט לכם על 2 סוגי השירותים שאנו מציעים לרשותכם- הגעה אלינו או הובלה אליכם! המוצרים שלנו כוללים הגברה, תאורה וגנרטורים להשכרה, כמו שכבר הבנתם. 

השכרת חבילות עם מבצעים

השכרת ציוד

לאירועים בצפון,

2 סוגי שירות עיקריים

השכרת הציוד עם הובלה אליכם

שירות יעיל וחסכוני עבוכם הוא השירות הזה. זוהי השכרת ציוד לאירועים בצפון אשר "חוסכת בכאב ראש" מכיוון שאנו מגיעים אליכם לאירוע ומקימים את הציוד המושכר ישירות למקום בו תרצו שהוא ימוקם! לא תצטרכו לסחוב את הציוד כלל- הכל עלינו! כמובן שהשכרה מסוג זה היא יקרה במעט מההשכרה הקודמת עקב ההובלה, אך לעיתים היא עדיפה ביותר ושווה את ההשקעה. היא חוסכת בזמן כמובן, ויש המעדיפים "ללכת על בטוח" ולא להסתבך עם ההשכרה. לכן אנו מציעים את שירות זה, בו אנו מגיעים עד לאירוע שלכם. את הציוד שבחרתם להשכיר נביא איתנו ונתקין תוך כדי הסברה בסיסית על הציוד, כך שלא תתבלבלו לרקע ותדעו איך להשתמש בו ללא כל בעיה.

השכרת ציוד, הגעה שלכם אלינו

השכרה מסוג זה היא הזולה מבין השתיים. הסיבה נובעת מכך שלא קיימת עלות על הובלת הציוד, וזוהי החלטה שיכולה להיות נבונה עבורכם מבחינה כספית. כשאתם מגיעים אלינו אנו מקפידים על יחס אישי וטוב, כזה שלא תוכלו להרגיש שלא הבנתם. אנחנו מקפידים לתת מענה לכל שאלה, אפילו הכי קטנה, משום שאנו רוצים לשמור על רמה מקצועית גבוהה. בעת ההשכרה אנו מקפידים גם להביא ציוד ספר למקרה הצורך משום שאנו הולכים על בטוח ולא רוצים שיווצר מצב של חוסר בציוד. גם אם השתבש כבל בזמן האירוע, לדוגמה, אל תהיו מודאגים. אתם מקבלים מראש ציוד שמספיק גם למקרה הצורך ומעבר לכך.

שאלות ותשובות 
בנושא השכרת ציוד לאירועים בצפון
איך תדירות קיום האירועים
משפיע על ההחלטה,
להשכיר או לקנות?

באמת איך תדירות קיום האירועים משפיע על ההחלטה- להשכיר או לקנות? נתחיל בחשיבה על סגנון ומטרת האירוע ומכך כנראה תצאו עם התשובה לשאלה הזאת. קחו לדוגמה יציאה לים, בה אפשר להשכיר גנרטור, פרוג'קטור וציוד הגברה כנהוג. זוהי יציאה חד פעמית שתימשך כנראה בין יום לשבוע. נכון, יש המבלים בים מספר רב של פעמים. אבל התדירות, לרוב, לא תהיה גבוהה מספיק בשביל שישתלם לכם לקנות את הציוד. בכל עסק להשכרה שרק קיים, יהיה משתלם כלכלית להשכיר את המוצר הרצוי במחיר זול בהרבה מהקנייה שלו. לכן אם האירוע חד פעמי וללא כל תכנון עתידי להמשך- לכו על השכרה. אבל, לדוגמה, אם החלטתם להקים להקה במושב שתופיע בטקסים קטנים באופן קבוע, כדאי לכם להחזיק ולקנות כמה רמקולים שיהיו זמינים להגברה בשביל האורגן, המיקרופונים וכ'ו. למעשה, זוהי בחירה אישית שנובעת מהשיקולים הכספיים לזמן הנתון ולטווח הארוך.

מה לעשות בשביל שאכן
השכרת ציוד לאירועים בצפון 
תשתלם לכם בכיס ובזמן?

התשובה לשאלה השנייה שהעלנו- האם ההתעסקות בנושא השכרת ציוד לאירועים בצפון תשתלם לכם לכיס ובזמן, תלויה בכם ובמי שאתם משכירים ממנו כמובן. נתחיל בגורם החיצוני- המשכיר. זהו גורם שכנראה שלא יהיה ניתן לשנותו, לכן יש לנסות למצוא את הטוב והזול ביותר. הוא תלוי מעט בכם ובחיפושים שלכם. אם אתם אנשים שאוהבים לעשות בדיקה רצינית- כנראה שבסוף תדעו למצוא את האנשים הנכונים להשכרה מבחינה כלכלית, והסיבה היא שתמיד יהיה את הזול ביותר שמציב את הרף עם המוצרים הזולים ביותר. אנו כן ממליצים להיות מאותם אנשים משום שהדבר יכול להוות גורם חשוב ומשמעותי ומשתלם עם החישוב הסופי של ההוצאות לאירוע. אך הגורם השני תלוי לרוב בכם השוכרים. אם אתם אנשים שאוהבים "לתקתק עניינים" והחלטתם להשכיר מהמשכיר הקרוב ביותר אליכם, כנראה שההשכרה תהיה זריזה מאוד ולא ייקח הרבה זמן עד שהציוד יהיה אצלכם באוטו, בדרך לאירוע שלכם. כן, יכול להיות שזה יהיה מעט יקר יותר בגלל שלא בוצע חקר מעמיק של מתחרים ומחקר על מחירי השכרת ציוד לאירועים, אך פה היתרון היחסי הוא הזמן. חיסכון בזמן יכול להיות מתורגם לחיסכון בכסף. אך אם אתם אוהבים להתלבט ולהשוות מוצרים בין חברות ועסקים- כנראה שזה ייקח יותר זמן וכנראה שהתוצאה הסופית של מחירי המוצרים המושכרים נטו (ללא הזמן של חקר המוצרים) תהיה אפקטיבית יותר עבורכם לכיס. כלומר, במקרה זה היתרון מתורגם לחקר מעמיק שהתוצאה הכספית שלו בטוחה יותר.

לאחר שיצרתם איתנו קשר
ובחרתם את אחת האפשרויות,
אתם תבצעו את 3 הפעולות הבאות:

✓ הסברה ופירוט על השכרת ציוד לאירועים בצפון

כמובן שתמיד השכרה גורמת לחששות הגיוניות בהחלט- הרי אתם רוצים שהאירוע שלכם יוצלח ויהיה הכי טוב שרק אפשר, אך אין לכם ידע קודם על השכרת ציוד לאירועים בצפון וזוהי בעיה מבחינתכם! אז הסירו דאגה- אנו מבצעים הסברה מלאה על הציוד ותבוצע גם התנסות מהצד שלכם לפני ההשכרה. לא תצאו מהסברה זו עם חששות או ספקות לגבי הציוד- בהתחייבות!

✓ חתימה על טופס סטנדרטי

בסיום ההסברה המורחבת אנו מקפידים שתהיה חתימה על טופס סטנדרטי ובו מפורטים תאריכי החזרת הציוד, הסברה ופירוט על תשלום עבור הריסות הציוד ונזקים שעלולים לקרות כאשר לא שומרים עליו כראוי (לשם כיסוי, אתם יכולים להבין אותנו כמובן), פירוט על המוצרים שהושכרו ולבסוף כמובן שחתימות השוכרים והמשכירים.

✓ בחירת הציוד

ניתן לבחור מבין כל המוצרים שלנו את הציוד בו תרצו להשתמש ולהפעיל באירוע שלכם, והוא כולל השכרת ציוד הגברה וגם השכרת תאורה. יש אצלנו ב- SoundER גם השכרת גנרטורים. הציוד שלנו מתאים לאירוע חוץ ופנים ואנו עובדים עם מיטב החברות שנמצאות בשוק!

אנו מבטיחים להיות זמינים בכל זמן האירוע במקרה שנתקלתם בבעיה טכנית!

המטרה שלכם לקוחותינו ושלנו צוות SoundER היא משותפת- שהאירוע שלכם יצליח! במידה והשכרתם מאיתנו ציוד הגברה, תאורה או גנרטור- אנו נהיה זמינים לכל פנייה שלכם בזמן האירוע בין אם תתקלו בבעיות טכניות ובין אם החלטתם להתקשר בשביל לשאול על נושא שפחות הבנתם "ולא הייתם סגורים עליו" בעניין השכרת ציוד לאירועים בצפון. אנחנו עומדים לרשותכם לכל. מקווים שעשינו לכם את השכרת ציוד לאירועים בצפון בצורה קלה יותר ומובנת בהרבה!

מה שנותר לכם הוא להתקשר למספר
054-2325219 וליצור איתנו קשר

כן! התקשרו למספר הזה וצרו איתנו קשר. השכרת ציוד לאירועים בצפון היא קלה מאוד, פשוטה והכי חשוב- יעילה! תכתבו לנו ביקורות, תגידו לנו אם אהבתם את השירות- אנחנו נשמח מאוד! נשמח גם לדעת, האם אהבתם את האתר שלנו? אם כן, גם את זה תכתבו לנו. נעריך את זה!

צרו איתנו קשר כאן

לכל בקשה, פנייה ושאלה!

השם שלך (חובה)

האימייל שלך: (חובה)

נושא

בחירת סוג שירות

ההודעה שלך

Contact form
Contact form
Contact form WordPress
נגישות