• הפקת אירועים בצפון פתיח 1
  • הפקת אירועים בצפון תקלוט פתיח
  • הפקת אירועים בצפון פתיח הגברה
  • הפקת אירועים בצפון פתיח תאורה
  • הפקת אירועים בצפון גנרטורים פתיח

הפקת אירועים

הגברה, תאורה וגנרטורים באירועים בצפון אצלכם

רציתם להשכיר ציוד לאירוע? לחצו כאן

הפקה לפי הבחירה שלכם

כשפונים אלינו בשביל להקים אירוע מכל סוג שהוא, ובו רוצים שיהיה הגברה ותאורה ואולי אפילו גנרטורים, אנו שמים דגש על השירות. מאוד חשוב לנו שתרגישו בבית, ושלבסוף תצאו עם בחירה מושכלת לגבי הציוד בו תרצו שיהיה באירוע שלכם. מי יתפעל אותו ואיך? למעשה, השירות הראשון הוא הגעה ותפעול של הציוד במהלך אירועים מהסוגים השונים. השירות השני הוא הגעה לאירועים הללו והקמת הציוד ללא פעילות של הצוות שלנו כלל. בכל מקרה, השירות שלנו מקצועי ובעל יחס אישי לכם הלקוחות כפי שהזכרנו. ההגעה לאירוע היא בתיאום מראש, ומה שנותר לכם הוא ליהנות מחוויה מוסיקלית בלתי רגילה באירוע! 

הפקת אירועים בצפון

הפקת אירועים בצפון כוללת בתוכה אירועים כמו בר ובת מצוות, מסיבות חוץ ופנים, טקסי סיום, קריוקי, אירועים משפחתיים, אירועי סיום וכנסים ועוד. אנו מקיימים את האירועים על ידי 2 השירותים שלנו! הם כוללים הגעה ותפעול הציוד במהלך האירוע כולו ובנוסף גם הגעה לאירוע והתקנת הציוד ללא פעילות שלנו באירוע. כשאנחנו מגיעים לאירועים אנחנו גם כמובן שמפרקים בסיום האירוע את הציוד, כך שהכל מאוד נוח. מה שנשאר לכם הוא לחשוב מה כדאי שיהיה לכם באירוע מבחינת ציוד והאם כדאי לכם שנהיה במהלך הפקת אירועים בצפון.

השכרת חבילות עם מבצעים

2 סוגי שירות עיקריים

הקמת הציוד ללא פעילות

לאחר שהחלטתם להשכיר ולתפעל באופן עצמאי את הציוד, באפשרותנו להגיע לאירוע ולהקים אותו בעצמינו ובכך לחסוך לכם המשכירים את העמל הדרוש בכך. הפקת אירועים בצפון והקמה על ידינו חוסכת אי הבנות מיותרות בתפעול הציוד ואף מייעלת ומשפרת את חווית ההשכרה. יש לכך יתרון בולט ביותר. הוא מתבטא במחיר- אנו לא נמצאים כלל וכלל באירוע ולכן אין לנו צוות SoundER שעות עבודה. שלא תבינו לא נכון, אנחנו מגיעים לאירוע שלכם ומבצעים הקמה (אם תבחרו בשירות מסוג זה כמובן) והסבר מלא על הציוד המושכר שכבר בחרתם מראש. שירות מסוג זה מוכר מאוד בקרב הישראלים שאוהבים לחגוג בצורה עצמאית ורועשת כמובן, ולכן זהו חיסכון עבורכם!

הקמת הציוד עם פעילות מלאה

באפשרותנו להפעיל את ציוד ההגברה והתאורה במהלך האירוע כולו! כלומר, הגעה לאירועים שמתבצעת על ידי הצוות שלנו ואחריה מתבצע תפעול מלא של הציוד. בשונה מהשכרת ציוד מראש ותפעול עצמי של ההגברה והתאורה אותם בחרתם להשכיר, כאשר אנו מגיעים ומתפעלים את ציוד ההגברה והתאורה- אין לכם לקוחותינו צורך בהתעסקות ודאגה למוסיקת הרקע, למסיבה או לפעילות אותה תבחרו לבצע באירוע שלכם. יש לכך יתרונות רבים. הבולט שביניהם הוא חיסכון "בכאב ראש" שעשוי להטריד אתכם. אנו מבצעים תפעול מלא של הציוד במהלך האירועים ולכן אין לכם צורך לחשוב בכלל על אופן ההקמה וההתעסקות שנובעת מכך. תנו לנו לעשות את העבודה!

מה שירותינו כוללים?

לאחר שבחרתם להפיק את האירוע שלכם, אתם מוזמנים ליצור איתנו קשר ונארגן לכם תקליטן מקצועי מביתנו שיהיה אחראי על תפעול ההגברה, התאורה והגנרטורים. בדומה לשירותי הגברה תאורה וגנרטורים אותם אנו מספקים, כשאנו דואגים לתקליטן לאירועים אנו דואגים שהוא יהיה בקיא במהלך האירוע כולו ובמתרחש בו ואף דואגים שהוא יתאם את הציפיות שלכם. הפקת אירועים בצפון על ידי התקליטן היא המקצוע שלנו, ואנו מציעים את עצמנו לאירועים המושקעים שלכם!

הפקת אירועים באמצעות הגברה, תאורה וגנרטורים

הפקת אירועים על ידי הגברה, תאורה וגנרטורים מתבצעת על ידי 2 סוגי השירות שלנו עליהם פירטנו קודם לכן. בעת הפקת אירועים בצפון, אנחנו דואגים שהציוד אותו בחרתם להשכיר יפעל בצורה הטובה והתקינה ביותר, וכך אנו מונעים תקלות שאינן רצויות. זהו שירות מוכר ופשוט ביותר, כך שנשאר לכם רק לתאם איתנו תאריך, לציין את מיקום האירוע וכמות האנשים שצפויים להיות בו, לבחור את הציוד הדרוש לאירוע- וזהו יש לכם אירוע למופת!

תרצו הפקת אירועים בצפון?
נשמח לקחת חלק

אם חשבתם על הפקת אירועים בצפון, וראיתם לנכון להביא הגברה או תאורה לאירוע, ואפילו גנרטור- חייגו אלינו 054-2325219! נשמח גם לקבל ביקורות (נשמח לכזאת חיובית כמובן), שאלות, ואפילו נשמח שתגידו לנו מה לא הבנתם בשביל שנוכל להביא לכם מענה מתאים!

צרו איתנו קשר כאן

לכל בקשה, פנייה ושאלה!

השם שלך (חובה)

האימייל שלך: (חובה)

נושא

בחירת סוג שירות

ההודעה שלך

Contact form
Contact form
Contact form WordPress
נגישות