גנרטור מולר

אחד מסוגי הגנרטורים שלנו

גנרטור מולר

מחיר השכרה: 249 ש"ח

גנרטורים שמתאימים לאירועי חוץ

גנרטור מולר מתאים לאירוע שלכם בין אם תכננתם להשכיר אותו בשביל לחבר הגברה ובין אם תכננתם לחבר אליו תאורה. הוא קומפקטי ביותר לעומת גנרטורים אחרים, ויש לו מייצב מתח מקצועי ששומר על הציוד במקרה של קפיצות חשמל. מידע נוסף על הגנרטור ניתן בהמשך העמוד, ומצוין אף מפרט טכני של הגנרטור. 

האם לבחור בסוג מולר לאירוע שלכם?

גנרטור מולר הוא אכן מתאים לכם לאירועים ובהמשך נפרט למה כדאי לכם דווקא את הגנרטורים האלו לאירועים שלכם. הוא מוצלח ונמליץ לכם להיות בקיאים למה באמת הוא כה טוב לאירוע שאתם מפיקים. בנוסף, ההשכרה של הגנרטור היא מאוד פשוטה! אתם פשוט צריכים לבחור. האפשרות הראשונה היא להשכיר את הגנרטור עם מלאי דלק שאנו מארגנים מראש ושמספיק לכם לכל האירוע בתוספת של 99 ש"ח, והאפשרות השנייה היא להשכיר אותו ללא מלאי דלק שאנו מביאים מראש ומילוי הדלק יהיה על ידכם.

קצת על הגנרטורים

 דגם הגנרטורים- Moller Germany GGT-3503IM

הספק חשמלי- 3500 וואט (Wׁׂ)

בעלי מייצב מתח

חיבור חד פאזי

הנעה חשמלית בסטרטר עם מפתח ומצבר

סוג הדלק שהם צורכים- בנזין 95 

נפח מיכל דלק- 15 ליטר

המלצה – גנרטורים בצפון מדגם Moller 

אתם תדאגו שתהיה מוסיקה טובה באירוע, אנחנו כבר נדאג שהמוסיקה תפעל כמו שצריך. (טוב, אם תרצו שהמוסיקה תהיה טובה בנוסף לזה שהיא תעבוד- אתם יכולים פשוט לקרוא לנו לאירוע). גם פירטנו לכם על צרכיו ויכולותיו של הגנרטור. ניתן לראות שאכן גנרטור מולר מתאים לאירועים, ובמיוחד לאלו שיש בהם מערכות הגברה מקצועיות משום שהם יביאו לכם ביטחון מלא על הציוד!