גנרטור טרגט

אחד מסוגי הגנרטורים שלנו

גנרטור טרגט

מחיר השכרה: 249 ש"ח

גנרטור טרגט מתאים פשוט לכל

את העוצמה, המסיביות והאיכות של גנרטורים טרגט מבית שטל אי אפשר לפספס. אלו גנרטורים שבהחלט אפשר לסמוך עליהם כאשר מקימים אירועים עם מערכות הגברה ותאורה. הדגם שברשותנו מספק עד כ3500w. הוא מתאים לכל אירועי החוץ בהם צריך מקור חשמל חיצוני כמו אירועי שטח, מסיבות חוף וטבע, אירועי סיום וכנסים ועוד ועוד. מידע נוסף על הגנרטורים מצוין בהמשך העמוד. שווה קריאה.

גנרטור טרגט מבית שטל הם פשוט מצוינים

מעבר לעצם היותם מבית חברת שטל, גנרטור טרגט הוא גנרטור שקט ויציב בהחלט לעומת המתחרים. הוא בעל מיכל דלק גדול – כ15 ליטרים של דלק יכולים להיכנס בתוכו. החומרה שממנו הוא עשוי פשוט מצוינת. כמו כן הוא בעל מייצב מתח השומר על הציוד במקרים קיצוניים של קפיצות חשמל. ניתן לראות בתמונות שלפינכם מכמה זוויות את האיכות שלו והחומרה שממנו הוא עשוי. אכן ממליצים לבחור בו.

על הגנרטורים

 דגם הגנרטורים- Target TG-3500

הספק חשמלי- 2800 וואט (Wׁׂ)

שעות עבודה רציפה- 12 בעומס מלא

בעלי מייצב מתח

חיבור חד פאזי

הנעה חשמלית בסטרטר

סוג הדלק- בנזין 95 

נפח מיכל דלק- 15 ליטר

חובה לבחור בגנרטורים מדגם Target TG3500

השכרת גנרטור טרגט כרוכה בהבנה כי בחרתם בדגם מהמומלצים בשוק. למה? יש בו כל מה שגנרטור צריך. מייצב מתח, מיכל דלק גדול ביותר, שעות רבות של עבודה רציפה בהם הוא יכול לעמוד. בנוסף, יש בו חיבורי חשמל שכמובן מתאימים לחיבור מערכות הגברה ותאורת לדים. כמובן שהוא גם מבית שטל! שטל, שמייצרת כלי עבודה מכל סוג וידועה בישראל כאחת מהחברות המובילות בתחום, היא חברת האם של טרגט והגנרטורים הללו. גנרטור טרגט אכן מתאים לאירועים שלכם ואתם מוזמנים להמשיך להתרשם מהמפרט הטכני שלו!