מתאים לכל ציוד הגברה ותאורה

יש לנו באתר מוצרים "שמשלימים" השכרה של גנרטור כמו הגברה ממגוון סוגים- רמקולים מוגברים, מיקרופונים אלחוטיים, מיקסרים, ואף גם תאורה צבעונית ולבנה ועוד ציוד נלווה שיוכל לשמש אתכם באירוע בו אתם משקיעים. אם תרצו לקבל מידע מורחב על אופן ההשכרה אתם מוזמנים להיכנס לקטגוריה של השכרת ציוד ושם לקבל מידע רלוונטי ועצות נוספות! אם תרצו לדעת בדיוק איך משכירים גנרטור בצפון אצלנו, תלחצו על הקישור למעלה ותקבלו פרטים נוספים. נשמח אם תמשיכו לקרוא עוד ולקבל מידע על הגנרטורים שלנו ואף תתעניינו בטיפים שהצענו פה באתר לגבי גנרטורים בצפון.

גנרטורים בצפון ליציאות מהבית

אם חשבתם לצאת לים עם כמה רמקולים בשביל לחגוג אירועי סיום, או שחשבתם לשבת ביער עם כמה חברים סביב מדורה ובירות טובות והייתם צריכים להדליק את הפרוז'קטור שלכם- יש לנו פתרון יעיל וקל בשבילכם! אצלנו יש גנרטורים איכותיים, ושמתאימים בדיוק לאירוע חוץ אותו אתם מתכננים. אין ספק שאחרי שהחלטתם לצאת מהבית ללא מקור חשמל נייח אתם חייבים גנרטור שהוא יהווה את המקור הנייד היציב, אליו תתחבר המערכת שלכם. בדף ניתן מידע על הגנרטורים שלנו- על החברה Moller הגרמניים ועל חברת טרגט מבית שטל ועל פעילות גנרטור בצפון. 

השכרת חבילות עם מבצעים

נשמח להגיע לאירוע

מה הצורך כאשר מקיימים אירועים בשילוב גנרטורים בצפון

הצורך בעת קיום אירועים עם גנרטורים הוא קודם כל לבדוק את תקינות הגנרטורים. לאחר מכן, יש לבדוק את החיבורים שצריכים להתחבר אליו ולמערכת ורק לאחר מכן להדליק ולהפעיל אותו. כמובן שיש לבדוק גם את הספק הגנרטור וכמות החשמל שהוא מסוגל להוציא בשביל שהאירוע שלכם יוכל לסמוך עליו במאה אחוז וללא תקלות שינבעו מחוסר בחשמל.

למה לבחור בנו כמפעילי גנרטורים בצפון לאירועים שלכם

אנו מציעים אותנו ואת הגנרטורים שלנו לאירועים שלכם. בגלל הניסיון והגנרטורים המעולים שלנו האירוע שלכם יכול להיות מוצלח! חברת שטל וחברת מולר מייצור את הגנרטורים שלנו, ואפשר לסמוך שהם יפיקו את המיטב מהאירוע. כאשר אנו מעמידים את הגנרטורים באירועים, אנו מארגנים פלטות עליהם יעמדו הגנרטורים, ובודקים כי לא יחסר לכם שום פרט מבחינת החשמל. 

רציתם להשכיר גנרטורים בצפון?
פשוט חייג/י אלינו 054-2325219

כן זה המספר שלנו. אתם מוזמנים להרים פלאפון ולחייג אלינו ונענה לכם בהקדם האפשרי. אם אהבתם אתם מוזמנים לעשות לנו לייק בפייסבוק, להגיד לנו מילה טובה או ביקורת בונה למקרה שנתקלתם בבעיה טכנית. מקווים שאתם מרוצים, צוות SoundER!

צרו איתנו קשר כאן

לכל בקשה, פנייה ושאלה!

השם שלך (חובה)

האימייל שלך: (חובה)

נושא

בחירת סוג שירות

ההודעה שלך

Contact form
Contact form
Contact form WordPress
נגישות